Menü Kapat

Böcek İlaçlama Firmaları

alanya-haşere-ilaclama

Antalya‘ da bulunan 300 civarındaki böcek ilaçlama firması, Antalya bir çok illerle kıyaslandığında oldukça fazla miktarda böcek ilaçlama şirketinin şehirde bulunduğunu göstermektedir. Dikkat edilmesi gereken, bu firmaların büyük bir kısmının korsan işletmeler olması yani İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen ve denetlenen belgelere sahip olmadan çalıştıklarıdır.

Gerekli belgelere sahip olan ve sağlık örgütleri tarafından belirlenen koşullarda böcek ilaçlama uygulamaları yapan firma sayısı ise iki elin parmaklarını geçmemektedir.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen ve Sağlık Bakanlığı’ nın ilgili kuruluşları tarafından onaylanan kriterlere uygun şekilde böcek ilaçlama işlerini üstlenen ve yerine getiren firmamız, sektörle ilgili tüm yeterlilik belgelerine sahiptir ve düzenli olarak (3 ayda bir) İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından denetlenen firmalar arasında bulunmaktadır.

Kaliteli ithal ilaçlama ürünleri kullanan, randevularına zamanında giden ve sorunun kaynağına ulaşıp ortadan kaldıran, verdiği hizmetleri uzman, güler yüzlü, saygılı personeli aracılığıyla sunan firmamız; tüm haşere sorunlarında arayacağınız şirket olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir